У Визирці відбулося засідання позачергової сесії

Дата: 09.07.2020 16:44

У Визирці, 9 липня, відбулося засідання XIX позачергової сесії. На порядку денному  - 14 питань, котрі стосуються життєдіяльності всієї громади. Наприклад, депутати підтримали рішення про затвердження технічної документації земельних ділянок жителів громади. Проголосували й «за» штатні розписи бюджетних установ Визирської сільської ради. Мова йде про Мистецьку школу, Центр надання соціальних послуг та Службу у справах дітей.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВарто зазначити, що депутати підтримали рішення про передачу субвенції з бюджету Визирської сільської ОТГ – бюджету Лиманського району. Це кошти на реконструкцію Дмитрівської школи.