У Визирці вирішують питання з нічними відключеннями вуличного освітлення

Дата: 14.07.2020 14:40

Фото без описуДнями у соціальних мережах з’явилися світлини від мешканця села Визирка з двома темними вулицями – Середньоканською та Чорноморською. Автор публікації стверджував, що певний час тут не працювали вуличні ліхтарі. На ситуацію відреагували: відповідальний за електрогосподарство Визирської сільської ради встановив, що у щитку було вимкнено автоматичний режим включення вуличного освітлення.

Зазначимо, що у Визирці ліхтарі на вулицях вмикаються автоматично, бо спрацьовують сутінкові датчики. Це означає, що для того, аби вимкнути вночі світло, потрібно відкрити щиток та перелаштувати систему на ручний режим управління. Аби у майбутньому уникнути подібних ситуацій, в громаді було прийнято рішення про встановлення додаткових камер відеоспостереження. Окрім Середньоканської та Чорноморської, вони з’являться й на інших вулицях села.