У Визирці з’явиться нова пішохідна доріжка

Дата: 16.07.2020 15:27

У селі Визирка по вулиці 51 Перекопської дивізії з’явиться нова пішохідна доріжка. У Плані соціально-економічного розвитку Визирської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки передбачено кошти на проектування тротуарної доріжки по вулиці 51 Перекопської дивізії. Сьогодні, 16 липня, було проведено виїзну робочу нараду за участі голови Визирської сільської ради Валерія Стоілакі, начальника відділу ЖКГ, взаємодії з правоохоронними органами, НС та оборонної роботи Вадима Рошки, депутата Визирської сільської ради Едуарда Хижняка та проектувальником.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВ рамках виїзної наради було визначено першочергові кроки по проектуванню та виділено основні перепони, які можуть виникнути під час будівництва.