У Першотравневому відбулося чергове засідання Молодіжної ради

Дата: 22.07.2020 16:18

У ХАБі, котрий знаходиться в Першотравневій школі, 22 липня відбулося чергове засідання Молодіжної ради. Дорадчий орган при виконкомі Визирської сільської ради цього разу обговорював питання, котрі спрямовані на покращення життя всієї громади. Так, члени Молодіжної ради вирішили, що потрібно вже цього тижня провести ряд екологічних та соціальних заходів, зокрема – прибрати території стадіону у Першотравневому.

Планується очистити поле, пофарбувати паркан та привести до ладу трибуни. При цьому, Молодіжна рада буде залучати ще й місцеве населення. Не даремно кажуть, що великі звершення починаються з маленьких справ.

Фото без опису А наступного тижня подібні заходи проведуть вже у інших населених пунктах Визирської громади.