У Визирці відбулося засідання виконкому

Дата: 24.07.2020 13:04

Сьогодні, 24 липня, відбулося засідання виконавчого комітету Визирської сільської ради. На порядку денному – 16 питань. Перше – про виконання бюджету громади за другий квартал 2020 року. Друге питання стосувалося плану заходів з підготовки та проведення Дня Незалежності України на території ОТГ. Так, стало відомо, що цьогоріч святкування відбудеться у онлайн режимі. Для того, аби все ж таки «не зраджувати традиціям», відділ культури, туризму та культурної спадщини розробив Положення про проведення I-го онлайн конкурсу «Таланти громади» (ознайомитися з Положенням та умовами проведення конкурсу можна тут). Окрім того, готуються і заклади культури привітати громаду з головним святом нашої Держави.

Також, члени виконкому погодили питання про утворення комісії з питань визначення напрямів та суб’єктів, на які у 2020 році буде спрямовано субвенцію з держбюджету до бюджету Визирської сільради на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Окрім того, члени виконкому розглянули заяви, листи та клопотання, котрі надійшли на адресу Визирської сільської ради.