До Дня Незалежності України Визирська сільрада оголошує про проведення першого онлайн конкурсу «Таланти  громади»

Дата: 27.07.2020 15:17

Карантин вносить свої корективи у роботу, але свято ніхто не відміняв. Тому кожен бажаючий має змогу взяти участь у чудовому заході - першому онлайн конкурсі талантів нашої Визирської громади.

Фото без описуГоловна мета заходу - пошук та підтримка творчої та обдарованої молоді, стимулювання підвищення рівня суспільної активності молоді та старшого покоління, сприяння формуванню активної життєвої позиції серед молоді, залучення громадськості до культурного життя Визирської громади.

Взяти участь у конкурсі може кожен бажаючий житель Визирської громади, незалежно від віку та статусу. Прийом заявок розпочинається вже сьогодні, 27 липня, і триватиме до 18 серпня включно. Підбиття підсумків, засідання журі – з 20.08 по 21.08 2020 року. Остаточні підсумки - 22 серпня. Нагородження переможців – 24 серпня на центральній площі у с. Визирка.

Деталі - телефоном: 0630445844

E-mail: cultura.vizyrka2020@gmail.com

Положення про конкурс тут.

Реєстрація тут.

P.S. Обов'язково будуть чудові подарунки!