Жительці Визирки соцпрацівники допомогли здійснити мрію

Дата: 30.07.2020 15:42

У селі Визирка мешкає чудова літня пані – Литвак Віра Іванівна. Нещодавно вона відзначила свій 85-й день народження. З привітаннями до неї завітало керівництво Визирської сільської ради. В ході спілкування стало відомо, що визирчанці вкрай потрібен інвалідний візочок, бо ж пересуватися Віра Іванівна самотужки не може.

Працівники відділу соціального захисту населення Визирської сільської ради звернулися до благодійного фонду «Корпорація монстрів». Буквально через декілька днів до сільради привезли сучасний ортопедичний візок. А соцпрацівники 29 липня вдень віднесли його пані Литвак.

Фото без описуРадощам Віри Іванівни не було меж. Буквально відразу бабуся на новому чотирьохколісному транспорті навідала своїх сусідів. А увечері здійснила своє давнішнє бажання: вперше за 10 років виїхала до центру Визирки, аби помилуватися фонтаном на площі.