Одеська область, Лиманський район

Звернення сільського голови Валерія Стоілакі стосовно коронавірусу на території громади

Дата: 10.08.2020 10:52

Шановні мешканці Визирської громади!

Коронавірусна хвороба дісталася і нашої ОТГ. Наразі лабораторно підтверджено чотири випадки захворювання у мешканців Визирки. Вже встановлено коло контактних осіб. Вони, як і захворівші, знаходяться на самоізоляції під медичним супроводом. Для того, аби не допустити поширення інфекції та уникнути спалаху, нами проводяться всі необхідні заходи. Сільрада працюватиме відповідно до робочого розпорядку дня. Відвідування профільних спеціалістів буде здійснюватися на першому поверсі адмінбудівлі і лише за наявності засобів індивідуального захисту. Без масок - вхід заборонено!

Всі місця скупчення людей обробляються дезрозчинами. Також нами було прийнято рішення про тимчасове закриття дитячого садка “Пролісок” у Визирці. Я вкотре прошу всіх мешканців Визирської громади дотримуватися правил карантину, уникати великих скупчень людей та використовувати маски, антисептики та рукавички. Зберігайте спокій, ретельно мийте руки з милом та будьте здорові!