У Визирці відбулося засідання позачергової сесії

Дата: 17.08.2020 17:45

У Визирці, в приміщенні Будинку культури, відбулося засідання XX позачергової сесії Визирської сільської ради. На порядок денний винесено майже 60 питань, левова частка яких – земельні. Так, депутати затвердили звіт про виконання бюджету громади за I півріччя цього року, підсумки організації роботи з розгляду звернень громадян протягом 6 місяців та зміни до програми інформатизації.

Окрім того, депутати затвердили зміни до програми проведення культурно-масових заходів на території Визирської сільської ради на 2020 рік. Затвердили й структуру штатної чисельності працівників закладів освіти на новий навчальний рік.

Фото без описуФото без описуВарто зазначити, що депутати також погодили розроблення детального плану території у Визирці для організації Меморіального парку на території закритого кладовища по вулиці Миру.