У Визирці відбулося засідання виконкому

Дата: 28.08.2020 16:49

У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету. На порядку денному - 15 питань.  Так, члени виконкому погодили місця розміщення матеріалів передвиборної агітації, утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Визирської сільської ради, утворення міжвідомчої робочої групи з питань впровадження сімейно-орієнтовних послуг для забезпечення прав дітей, які повернулися із закладів інституційного догляду та виховання в Визирській сільській раді.

Окрім того, члени виконкому проголосували «за» складання бюджету громади на наступний рік та створення робочої групи з питань формування бюджету Визирської ОТГ на 2021 рік. До складу робочої групи увійдуть голови постійних депутатських комісій, керівники профільних відділів та інші.

Варто зазначити, що в рамках засідання виконкому, було розглянуто питання про виділення матеріальної допомоги мешканцям громади на лікування, при народженні дитини та до ювілейних дат.