У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 28.10.2020 15:59

Фото без описуУ Визирці відбулося засідання виконкому. На порядок денний винесено 14 питань. Перше – про заходи по боротьбі зі сніговими заметами на дорогах в населених пунктах сільської ради. Так, члени виконкому погодили створення оперативного штабу на випадок хурделиць, до складу якої увійдуть представники апарату та комунальних підприємств громади. Окрім того, було проінформовано й про наявність техніки на КП «Визирське джерело» та у підприємств, котрі завжди допомагають ліквідовувати наслідки негоди, та про наявність піщано-соляної суміші для посипання доріг.

Фото без описуДалі – освітянські питання. Члени виконкому погодили списки претендентів на виплату премій обдарованій та талановитій молоді Визирської сільської ради, які навчаються у закладах освіти Визирської громади. Варто зазначити, що в рамках виконкому було розглянуто питання надання матеріальної допомоги при народженні дитини, до ювілейних дат та присвоєння адрес земельним ділянкам, розташованих на території Визирської сільської ради.