Визирська громада увійшла до десятки найбільш фінансово спроможних громад в Україні

Дата: 18.11.2020 15:27

Три громади Одещини увійшли до десятки найбільш фінансово спроможних в Україні. Серед них - Визирська ОТГ.  Про це повідомляє Одеський Регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою".

За заліком всіх оцінюваних показників серед п'яти груп ОТГ найбільш фінансово успішними в Одеській області є:

В групі 1 (населення більше 15 тис. осіб) – Авангардівська ОТГ (5-та позиція серед 110 ОТГ України)

В групі 2 (10-15 тис.осіб) – Таїровська ОТГ (6-та позиція зі 134 ОТГ України)

В групі 3 (5-10 тис.осіб) – Визирська ОТГ (6-та позиція серед 277 ОТГ України)

В групі 4 (населення до 5 тис.осіб) – Новокалчевська ОТГ (31-ша позиція з 308 ОТГ України)

В групі 5 (міста обласного значення) – Біляївська ОТГ (20-та позиція серед 43 ОТГ України). Балтська ОТГ посіла 28-ме місце в Україні

Найбільші доходи на 1-го мешканця традиційно зафіксовані у Визирській ОТГ (23,7 тис. грн). Зі значним розривом, але 2 та 3 позицію в області (також традиційно) посідають Таїровська (8,9 тис. грн.) та Авангардівська (7,3 тис. грн) громади. Найменший показник в Яськівській ОТГ (1,5 тис. грн.)

До того ж Яськівська ОТГ витрачає на утримання апарату управління аж 40,6% доходів загального фонду, Ширяївська ОТГ – 39,5%. У Визирській громаді це лише 6,8%.