Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника-директора КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради

Дата: 29.10.2020 11:57
Кількість переглядів: 641

Відповідно до рішення виконавчого комітету Визирської сільської ради від 28.10.2020 р. №173, виконавчий комітет Визирської сільської  ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради.

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради формується у складі 6 чоловік відповідно до вимог визначених Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2017 р., № 1094.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

-представники Визирської сільської ради (депутати сільської ради, працівники  апарату сільської ради та її виконавчих органів);

- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

-наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

-накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

-наявність конфлікту інтересів.

Під час виникнення у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин, такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати виконавчому комітету Визирської сільської ради письмову заяву про самовідвід. У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно із законодавством. У разі виникнення (виявлення) у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин після формування складу конкурсної комісії такий член конкурсної комісії підлягає заміні не пізніше наступного робочого дня після встановлення (виявлення) зазначених обставин.

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття керівника - директора КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради утворюється не пізніше чим через 20 днів після оприлюднення цього оголошення. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до виконавчого комітету сільської ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення- до 17.00 години 12.11.2020 року.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно надати до виконавчого комітету Визирської сільської ради наступні документи:

  • письмову згоду щодо участі у конкурсній комісії;
  • копію паспорта громадянина України;
  • згода на обробку персональних даних (додається);

- попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додається);

- від громадської організації- з метою підтвердження функціонального спрямування громадської організації та державної реєстрації, засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію.

  Документи приймаються та реєструються за адресою: с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 56, Визирська сільська рада. Тел. для довідок: (04855) 9-55-35.

Фото без опису

 Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь