Повідомлення  про результати проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Дата: 12.02.2020 08:43

Визирська сільська рада Лиманського району Одеської області повідомляє, що за результатом проведення конкурсу, який відбувся 12.02.2020р. з визначення суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості об’єкта оренди, а саме: частини нежитлового приміщення, площею 4, 5 кв. м., розташованого по вул. Олексія Ставніцера, 56 в с.Визирка Лиманського району Одеської області, що перебуває у комунальній власності Визирської сільської ради, переможцем конкурсу обрано ТОВ «Вердикт Експертиза».

Відповідно до Підсумкової таблиці визначення переможця конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості об’єкта оренди, а саме: частини нежитлового приміщення, площею 4, 5 кв. м., розташованого по вул. Олексія Ставніцера, 56 в с.Визирка Лиманського району Одеської області пропозиція ТОВ «Вердикт Експертиза» є найбільш прийнятною (строк виконання робіт становить 6 (шість) календарних днів , вартість виконання робіт становить  5500 грн. (п’ять тисяч п’ятсот гривень).»