Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Мистецької школи Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області

Дата: 20.05.2020 08:57

Найменування та місцезнаходження: Мистецька школа Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області (далі – Школа): вул. Олексія Ставніцера, 56, с. Визирка, Лиманський район, Одеська область, 67543.

Найменування посади та умови оплати праці: директор Школи, посадовий оклад відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до директора Школи: у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту, стаж педагогічної роботи не менш як три роки, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджають виконанню посадових обов’язків.

Для участі у конкурсі претенденти на вакантну посаду директора Школи подають такі документи:

— заяву про участь у конкурсі  написану власноруч та згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

ЗРАЗОК заяви кандидата про участь у конкурсі,

ЗГОДА на збір та обробку персональних даних

— автобіографію учасника конкурсу (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);

— резюме (за бажанням учасника конкурсу)

копії сторінок паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання;

—  копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (паспорта громадянина України у формі книжечки - для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідному контролюючому органу і має відповідну відмітку у паспорті громадянина України);

— копію документа про вищу освіту;

— копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент подання документів;

— мотиваційний лист, складений у довільній формі;

— перспективний план розвитку Школи на 2 (два) роки, складений у довільній формі.

Претендент на вакантну посаду директора Школи може подати інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Конкурс на заміщення посади директора Школи відбудеться 15 червня 2020 року (про час проведення буде повідомлено додатково) в Визирській сільській раді Лиманського району Одеської області за адресою: вул. Олексія Ставніцера, 56, с. Визирка.

Строк приймання документів: документи на участь у конкурсі приймаються з 27 травня 2020 року по 10 червня 2020  року включно (з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 17-00 год., субота, неділя – вихідні дні).

Документи надавати особисто або поштовим відправленням з описом вкладення до

Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області за поштовою адресою: вул. Олексія Ставніцера, 56, с. Визирка, Лиманський район, Одеська область, 67543.

Конкурсний відбір полягає в:

поданні претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;

поданні претендентом мотиваційного листа  і перспективного плану розвитку Школи на 2 (два) роки;

вивченні  конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа та перспективного плану розвитку Школи;

проведення презентації державною мовою перспективного плану розвитку Школи, а також надання відповідей на запитання членів Комісії щодо проведеної презентації.

Відповідальна особа: Твардовська Оксана Олександрівна, тел. (04855) 9-55-35,  (04855) 9-82-78, e-mail: vizirkarada@ukr.net.

Перелік осіб, допущених до участі в конкурсному відборі на посаду директора Мистецької школи:

- Самофалова Олена Андріївна.

Протокол №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Мистецької школи Визирської сільської ради