Постійним комісіям VIII скликання представили бюджет Визирської громади на наступний рік

Дата: 18.12.2020 11:17

17 грудня відбулося чергове засідання спільних комісій: комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної політики (голова комісії Світлана Дідоводюк), комісії з питань комунальної власності, житлово- комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова комісії Алла Шаповал) та комісії з гуманітарних та соціальних питань (голова Тетяна Казак).

Начальник фінансового відділу Наталія Сивак ознайомила членів комісій з особливостями формування проекту бюджету Визирської громади на наступний рік, основними показниками бюджету за доходами та видатками та пріоритетами розвитку ОТГ. Варто зазначити, що члени комісій проект бюджету на 2021 рік підтримали зі змінами, які були схвалені виконкомом.

Традиційно участь у засіданні спільних комісій взяли сільський голова Валерій Стоілакі , перший заступник сільського голови Олександр Токменінов та секретар сільської ради Іван Ососкало.