Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад головних спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради (2 посади)

Дата: 27.11.2020 14:13

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Визирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

-головних спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради (2 посади).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад головних спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради (2 посади):

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння  державною  мовою, вміння організовувати та планувати роботу; вміння обґрунтовувати власну позицію; володіння навиками підготовки ділових документів, здатність ефективно взаємодіяти - дослухатися, сприймати та викладати думку, вміння працювати в команді, досвід та вміння працювати з людьми, дотримання правил ділового етикету, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача, досвід роботи з офісними програмами Microsoft (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення. Без вимог до стажу роботи.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

1) письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";

6) копія паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання;

7) копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) особа, яка бажає взяти участь в конкурсі, має право додати до заяви про участь в конкурсі додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).

Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу (у газеті «Слава Хлібороба») за адресою: Одеська область, Лиманський район,  с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 56, Визирська сільська рада, щоденно з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 17-00 год., субота, неділя – вихідні дні.

Телефон для довідок:  (04855) 9-55-35.

Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається особисто за зверненням до конкурсної комісії».