Визирська громада – з бюджетом!

Дата: 24.12.2020 15:30

Фото без опису23 грудня відбулося останнє у цьому році засідання сесії Визирської сільської ради. На порядку денному – 60 питань.  Та найголовніше з них – це бюджет на наступний рік. Враховуючи той факт, що до ОТГ приєдналися три сільські ради, бюджет зріс. У 2021 році він складатиме понад 300 мільйонів, з яких більше 60 мільйонів – це реверсна дотація.

Окрім бюджету депутати підтримали програми розвитку культури та центру надання соціальних послуг, затвердили кошторис витрат на перевезення пільгової категорії громадян з урахуванням приєднаних населених пунктів. Проголосували «за» депутати й по питанням освіти: організація харчування та встановлення плати за харчування для дітей в закладах освіти Визирської територіальної громади, зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей та інше.

Варто зазначити, що на останній сесії депутати підтримали рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Визирської громади». Першим Почесним громадянином стане Березовський Анатолій.