Визирська ОТГ візьме участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади»

Дата: 25.01.2021 16:39

Фото без описуДо Визирської громади завітали представники управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області та представники департаменту превентивної діяльності НП України. Мета візиту – обговорити подальші кроки участі Визирської ОТГ у проєкті «Поліцейський офіцер громади». Під час робочого візиту голова Визирської сільської ради Валерій Стоілакі та перший заступник сільського голови Олександр Токменінов показали можливі приміщення для кабінету, в якому працюватиме майбутній офіцер громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуЗазначимо, що наразі проєкт «Поліцейський офіцер громади» планується реалізувати у центральній садибі – Визирці, а згодом у Першотравневому старостинському окрузі.

Довідково. Проект «Поліцейський офіцер громади» вже запроваджено у 13 областях: Волинська, Донецька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Рівненська, Харківська, Хмельницька, Черкаська. Вже працюють 365 поліцейських офіцерів громади у 229 громадах (Волинська – 33, Донецька –15, Дніпропетровська – 73, Запорізька – 30, Кіровоградська – 21, Луганська – 14, Рівненська – 32, Харківська – 26, Черкаська – 27, Хмельницька – 58) та окремих громадах 8 регіонів (Львівська – 2, Закарпатська – 4, Тернопільська – 1, Житомирська – 13, Київська – 7, Сумська – 1, Полтавська – 3, Миколаївська – 5).