У центрі громади пройшла освітянська колегія

Дата: 03.02.2021 16:59

У Визирському будинку культури 3 лютого відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради. На захід завітали представники навчальних закладів та дитячих садочків. Головна мета такої робочої зустрічі – обговорити нагальні питання у сфері освіти, вирішити, яким чином їх можна реалізувати у навчальних закладах громади та які виклики сьогодні стоять перед вчителями та вихователями.

У якості гостей на колегію завітали голова Визирської сільської ради Валерій Стоілакі, депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе, член виконавчого комітету Олена Козьміна та депутати громади.

За словами Олега Кутателадзе, сьогодні освітяни Визирської ОТГ – гордість громади. Адже саме  вчитель – це зерно мудрості, яке потім проросте в його учнях.

Валерій Стоілакі у своїй вітальній промові зазначив, що у 2021 році мережа закладів освіти у громаді стала вдвічі більшою, адже приєдналися нові села. І сьогодні потрібно відновлювати те, що десятки років було у занепаді.

Варто зазначити, що колегія відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради зібралася вперше у 2021 році.