Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 11:00

15 лютого українці  відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам'ятну дату було встановлено у 2004 році і відтоді вона є щорічною.  Дата обрана не випадково, адже розпочате у травні 1988 року виведення військ з Афганістану закінчилося 15 лютого 1989 року. Групи радянських військ остаточно покинули цю країну.

На території Визирської громади проживає 19 афганців: 12 – у Першотравневому старостинському окрузі, по одному – у селі Визирка, Любопільському, Кордонському та Дмитрівському старостинських округах та 3 – у Калинівському старостинському окрузі. До пам’ятної дати, в рамках програми «Милосердця в дії», кожен отримає одноразову грошову допомогу.