До Дня Героїв Небесної Сотні у Визирській громаді відбувся ряд культурно-патріотичних заходів (фотозвіт)

Дата: 19.02.2021 16:15

Фото без описуТрадиційно в лютому Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цьогоріч – сьомі роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності. Назва «Небесна сотня» обрана не випадково. Це збірна назва понад 100 загиблих протестувальників під час подій грудня 2013 – лютого 2014 року. Саме в ці дні протистояння між мітингувальниками й тодішнім режимом досягло піку. А 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, загиблих мітингувальників Революції Гідності було офіційно визнано жертвами. Того дня на Майдані Незалежності у столиці нашої держави відбулося прощання із загиблими активістами, яких у жалобних промовах назвали "Небесною Сотнею".

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуУ Визирській громаді свято шанують подвиг мітингувальників, котрі поклали власні життя на вівтар незалежної, демократичної України. Тож напередодні сьомих роковин на території ОТГ відбулося урочисте покладання квітів, а у бібліотеках організовано тематичні виставки. Окрім того, «Години мужності» проведено у всіх навчальних закладах Визирської громади.