Центр зайнятості запрошує на семінар

Дата: 25.02.2021 16:09

Прес-анонс! 9 березня 2021 року – семінар на тему «Доступні кредити 5-7-9%»

9 березня 2021 року у Лиманській районній філії Одеського обласного центру зайнятості для роботодавців, фізичних осіб-підприємців та  осіб, які планують започаткувати власну справу відбудеться семінар на тему : «Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», розроблену для  підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва.

Мета семінару:

• Інформаційно-роз’яснювальна робота про програму «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%» та Порядок надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва.
  • Залучення до державного проєкту з доступного кредитування  представників малого бізнесу Лиманського району.

Участь у семінарі братимуть:

• Басько Галина Павлівна – провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Лиманської районної філії Одеського обласного центру зайнятості.
  • Котвіцький Віктор Михайлович – начальник відділення Приватбанку у Лиманському районі Одеської області.

Захід організовує Лиманська районна філія Одеського обласного центру зайнятості за адресою: Одеська область, Лиманський район, смт Доброслав, пр.-т 40-річчя Визволення, 4а, (ІІ поверх зал засідань), початок 0 10:00 години.

Телефон для довідок 0485591979