Оголошення про перенесення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації

Дата: 24.03.2021 12:06

З метою запобігання подальшого ускладнення епідемічної ситуації та поширення на території громади гострої респіраторної хвороби СОVID -19, на виконання протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.03.2021 № 11, протокольного рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 22.03.2021 року № 5 та протокольного рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області від 22.03.2021 № 4 Визирська сільська рада Лиманського району Одеської області повідомляє про перенесення громадських слухань  щодо розгляду проекту містобудівної документації, звіту про стратегічну екологічну оцінку та презентації детального плану території для розміщення об’єктів промислово-складського призначення на земельних ділянках орієнтовною площею 5,0 га, на території с. Визирка Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області (в межах населеного пункту), яке планувалось на 25 березня 2021 року об 11.00 годині у приміщенні будинку культури Визирської сільської ради за адресою: с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 57.

Громадські слухання  щодо розгляду проекту містобудівної документації, звіту про стратегічну екологічну оцінку та презентації детального плану території для розміщення об’єктів промислово-складського призначення на земельних ділянках орієнтовною площею 5,0 га, на території с. Визирка Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області (в межах населеного пункту) відбудуться онлайн 31 березня 2021 року о 15:00 годині.

Пряме посилання на підключення для участі: https://meet.google.com/wbz-xhmk-fsj