Визирська громада відзначила День визволення сіл від фашистських загарбників (фотозвіт)

Дата: 05.04.2021 15:15

Пам'ять жива, вона не вмирає. Історія нашого краю у роки Другої світової війни – сумна, як і для багатьох інших держав. Напевно, немає ні однієї української родини, до хати якої б не зайшла війна… "Похоронки", зниклі безвісти, розстріляні, вбиті. Ця сумна сторінка назавжди увійшла в літописи України. Але весна 1944 року змінила все. Звільнення колишнього Комінтернівського району розпочалося з форсування Тилігулу. День за днем радянські війська виборювали села сучасної Визирської громади.

Фото без описуЦьогоріч традиційні урочисті події через карантинні обмеження довелося скасувати, але до пам’ятників та пам’ятних знаків на території Визирської громади представники сільської ради поклали квіти, як данину пам’яті тим, хто звільняв наші села, даруючи мирне весняне небо над головами.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДо Дня визволення сіл від фашистських загарбників у бібліотеках Визирської громади організовано тематичні онлайн-виставки.