У населених пунктах Визирської громади тривають толоки (фотозвіт)

Дата: 08.04.2021 18:01

Весна. Саме цієї пори року дбайливі господарі беруть до рук сапи та лопати й приводять до ладу свої садиби. У Визирській громаді з 1 квітня тривають толоки. До генерального прибирання своїх сіл долучилися не лише працівники комунальних господарств, а й робітники будинків культури, клубів, бібліотек, шкіл та дитячих садочків, старостатів та просто небайдужі жителі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуТолоки по Визирській громаді проходять в рамках двомісячника з наведення належного санітарного стану та благоустрою в населених пунктах нашої ОТГ. Таке рішення було прийнято на засіданні виконкому Визирської сільської ради 31 березня.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗазначимо, що толоки триватимуть до кінця травня, тож долучитися до них можуть всі охочі.