Визирська громада отримала комп’ютери для бібліотек

Дата: 23.04.2021 17:50

Визирська громада, в рамках проекту «Дія. Цифрова освіта», отримала 10 комп’ютерів та 10 комп’ютерних столів для бібліотек нашої ОТГ. Урочиста церемонія відбулася у Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.С. Грушевського.

Наша громада наприкінці минулого року стала на шлях трансформації бібліотечної мережі. У нас є програма «Бібліо простір», в рамках якої бібліотеки Визирської ОТГ поступово ставатимуть ХАБами, аби кожен зміг знайти для себе корисне. Цього року плануємо зміни у декількох бібліотеках.  І, звичайно, потрібно вдосконалювати свої знання. Саморозвиток – це найголовніший критерій успішного зростання людського потенціалу. Тому найближчим часом Визирська ОТГ продемонструє свої досягнення у сфері цифрової освіти та цифрової грамотності, - зазначила начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Визирської сільської ради Катерина Кушнір.

Фото без описуВарто зазначити, що Міністерство цифрової трансформації України активно розвиває проект «Дія. Цифрова освіта», одним із завдань якого є сприяння  комп’ютеризації сільських бібліотек України. Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» з січня 2020 року є офіційним партнером цього проекту.

Фото без описуПроект є гарним прикладом взаємодії бізнесу, влади, громадянського суспільства і бібліотек. На його реалізацію не витрачаються кошти державного бюджету, адже техніку надають партнери - Благодійний фонд «Favorit Foundation».