Інформація для власників домогосподарств

Дата: 21.05.2021 11:46

Відповідно до напрямів діяльності та заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина», затвердженої 21.12.2018 року №837-VII (із змінами) передбачено часткова компенсація вартості придбання техніки, машин та обладнання вітчизняного виробництва, що використовується у виробництві, переробці та при зберіганні сільськогосподарської продукції, у тому числі доїльного обладнання.

Шановні власники домогосподарств, повідомляємо Вам про те, що відповідно до вищевказаної Програми, буде надаватися на безповоротній основі часткова компенсація фізичним особам та фізичним особам підприємцям, у власності яких перебуває від трьох корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, у розмірі 60% від вартості установки індивідуального доїння (без урахування податку на додану вартість), зазначеної у платіжних документах, що підтверджують оплату через державний банк але не більше 5000 гривень за одну установку індивідуального доїння.

Враховуючи вищевикладене, Визирська сільська рада, просить проінформувати відділ земельних відносин та комунальної власності Визирської сільської ради стосовно прийняття участі у програмі підтримки, кількості закуплених установок індивідуального доїння а їх вартість, до 31.05.2021 року на електронну адресу - viddilzemres_vizirkarada@ukr.net.