Бюджет, медицина, освіта та культура. У Визирці відбулося засідання позачергової сесії

Дата: 23.07.2021 15:13

Фото без описуУ Визирці відбулося пленарне засідання позачергової одинадцятої сесії сільської ради VIII скликання. Депутати розглянули 25 питань, серед яких питання бюджету, освіти, культури, медицини та ЖКГ. Так, депутати затвердили звіт про виконання бюджету за перше півріччя 2021 року та погодили виділення коштів з місцевого бюджету на фінансування КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Визирської громади. Завдяки цьому Центр матиме змогу закуповувати необхідне обладнання та одноразові матеріали для діагностики, лабораторних досліджень та медикаменти для надання першої медичної допомоги.

Фото без описуЗазначимо, що на засідання сесії завітали поважні гості з Одеської районної ради. Дєордієва Світлана Михайлівна, заступниця голови районної ради, привітала всіх присутніх з першою річницею створення району, а з нагоди свята вручила грамоту депутату Кириченко Наталії Миколаївні.