Вітаємо з Днем вихователя та дошкільного працівника!

Дата: 26.09.2021 07:00

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Визирської  сільської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня вихователя та дошкільного працівника в Україні.

У дитинстві чудових діток нашої громади, є ви, шановні працівники дошкільних закладів. Свій найцінніший скарб довіряють вам батьки. Ви виправдовуєте їх довір’я, бо саме до вас горнуться діти, саме вас вони вважають своїми друзями, цілковито довіряють вам і часто нашіптують свої дитячі таємниці. Чи не заради цього варто жити?

Висловлюю вам щиру подяку за наполегливу, чесну, натхненну працю, що наповнює світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

Бажаю вам міцної нервової системи, відмінного настрою і гарного самопочуття. Нехай наші діти дарують вам свої променисті посмішки, заряджають невгамовною енергією і дитинством.

З повагою,

Визирський сільський голова Валерій Стоілакі