Урядом підвищено рівень матеріального забезпечення одержувачів пенсій в разі втрати годувальника, який загинув під час участі в АТО/ООС

Дата: 26.10.2021 11:34

11 жовтня поточного року  на засіданні Уряду  прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1052 „Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 р. № 674”, якою підвищено рівень матеріального забезпечення одержувачів пенсії в разі втрати годувальника, який загинув під час участі в АТО / ООС.
    Зокрема, кожному з непрацездатних батьків, дружині (чоловікові) загиблого захисника України встановлено з 1 січня 2022 р. мінімальну пенсійну виплату по втраті годувальника 7 800 гривень.
     При цьому ця виплата забезпечуватиметься незалежно від наявності і чисельності інших непрацездатних членів сім’ї, на яких призначена пенсія в разі втрати годувальника.