Оголошення про збір проєктних ідей для розробки плану заходів з реалізації стратегії розвитку Визирської сільської територіальної громади у 2022-2024 роках

Дата: 03.11.2021 14:00

Визирська сільська рада розробляє План заходів з реалізації у 2022-2024 роках Стратегії розвитку Визирської сільської територіальної громади до 2030 року (далі-Стратегія).

Найважливішим етапом цієї роботи є збір проєктних ідей від суб’єктів розвитку громади (юридичних та фізичних осіб), що дозволить сформувати План заходів з реалізації Стратегії.

Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами відбору кращі проєктні ідеї у вигляді технічних завдань до проєктів будуть включені до Плану заходів з реалізації Стратегії у 2022-2024 роках.

Запрошуємо осіб, зацікавлених у розвитку Визирської сільської територіальної громади, наукові установи та організації, об’єднання підприємців, громадські організації, вищі навчальні заклади, структурні підрозділи сільської ради, органи місцевого самоврядування запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Форма пропозицій проєктних ідей, стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії розвитку Визирської сільської ради до 2030 року та інша інформація розміщені на офіційному сайті Визирської сільської територіальної громади.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
  2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  3. Термін реалізації проєкту – не більше 3 років (2022-2024 роки).
  4. Проєктна ідея стосується одного із завдань Стратегії (додаток 1).
  5. Подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території.
  6. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
  7. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
  8. Проектну ідею надіслати не пізніше 15.11.2021.

Для того, щоб подати проєктну ідею, необхідно заповнити форму пропозиції проєктних ідей обов’язково додати проєктну ідею у форматі Word (Додаток 2) та відправити на офіційний сайт Визирської сільської ради vizirkarada@ukr.net  з поміткою «СТРАТЕГІЯ».

За результатами відбору експертною групою кращі проєктні ідеї увійдуть до технічних завдань на проєкти місцевого розвитку Плану заходів з реалізації у 2022-2024 роках Стратегії.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до контактних осіб за тел.: