Визирська громада вшанувала пам’ять жертв Голодоморів (фото)

Дата: 26.11.2021 15:00

Фото без описуЩороку в останню суботу листопада наша держава вшановує пам’ять жертв Голодоморів 1932-1933, 1921-1923 та 1946-1947 років. Україна внаслідок геноциду, масових штучних голодів років втратила мільйони людських життів. У 2006 році Законом України Голодомор 1932–1933 років був визнаний геноцидом Українського народу. У 2010 році Апеляційний суд міста Києва назвав винних в організації Голодомору та кваліфікував Голодомор 1932–1933 років як акт геноциду частини української національної групи.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Очільник Визирської громади Валерій Стоілакі, перший заступник сільського голови Олександр Токменінов, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталя Бянова та секретар Визирської сільської ради Іван Ососкало поклали квіти до пам’ятника «Невинноубієнним».

Визирська сільська рада нагадує, що 27 листопада о 16 годині в Україні оголошується хвилина мовчання. Окрім того, закликаємо всіх долучитися до загальноукраїнської акції «Запали свічку». Нашим спільним обов'язком є гідно вшанувати вбитих голодом жертв комуністичного режиму і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням.