Визирська громада здобула перемогу у щорічному Рейтингу популярності людей та подій Півдня України "Народне визнання"

Дата: 13.12.2021 13:33

Фото без описуУ п'ятницю, 9 грудня, в Одесі пройшла 21-ша церемонія нагородження щорічного Рейтингу популярності людей та подій Півдня України "Народне визнання" - "Одесит року" - 2021. У номінації "Зразкова територіальна громада Одещини" перемогу здобула Визирська громада.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуНагороду Визирському сільському голові вручив голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко.

В Україні 872 громади. З них громада номер 1 по прибуткам на одного жителя громади - це Визирська громада. Процвітання Вам і вашій громаді, - Віталій Барвіненко, голова Одеської районної ради.

Це дуже важлива для нас нагорода, адже це - результат спільної роботи апарату, виконавчого комітету та депутатського корпусу. Я переконаний, що на цьому ми зупинятися не будемо. І ми зробимо все можливе, аби наша громада була найкомфортнішою у всій Україні, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.