Дякуємо, що врятували світ

Дата: 14.12.2021 09:00

З великою шаною щороку 14 грудня згадуємо героїчний подвиг ліквідаторів аварії у Чорнобильській зоні відчуження.

Через Чорнобиль пройшли понад 10 000 українських енергетиків. У їх числі 8 мешканців Визирської громади, які мають статус "ліквідатора наслідків аварії".

Катастрофа озвалась і через десятиліття. Тому у 2012 році було розпочато реалізацію проєкту «Укриття». Рухома конструкція, довжиною 165 метрів і вагою понад 36 тис. тонн накрила четвертий енергоблок Чорнобильської АЕС. Термін експлуатації укриття - 100 років.

Учасники ліквідації наслідків аварії знову продемонстрували як ефективні інженерні рішення, так і виняткову відвагу та жертовність.

Відповідальність – ось ключове слово, яке має бути головним у впровадженні будь-яких винаходів чи проєктів. Адже іншої планети в нас немає.

Ніколи знову! Дякуємо, що врятували світ!