Проведено чергову апаратну нараду

Дата: 23.12.2021 16:28

Сільським головою Валерієм Стоілакі проведено апаратну нараду за участю керівництва та начальників структурних підрозділів, виконавчих органів Визирської сільської ради, на якій було розглянуто 6 питань порядку денного.

Було заслухано звіти про роботу старост Кордонського, Любопільського та Першотравневого старостинських округів за період з грудня 2020 по листопад 2021 року.

Начальник відділу культури, туризму та  культурної спадщини  сільської ради Катерина Кушнір  поінфорувала присутніх учасників нарад  щодо проведення святкових заходів на території громади протягом 11 місяців 2021 року.

Про стан роботи з вхідною документацією в структурних підрозділах сільської ради  доповіла начальник відділу загальної та організаційної роботи Раїса Геджин.

Заслухано інформацію керуючого справами виконавчого комітету  про стан підготовки звіту щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади Визирської сільської ради Одеського району Одеської області у II півріччі 2021 року.