Здійснено виїзні прийоми громадян у Дмитрівському та Любопільському старостинських округах

Дата: 12.01.2022 14:42

На виконання відповідного розпорядження Визирського сільського голови, 12 січня посадовими особами сільської ради були здійсненні виїзні прийоми громадян у Дмитрівському та Любопільському старостинських округах.

Під час прийомів громадяни здебільшого зверталися з питань виділення земельних ділянок для індивідуального будівництва, набуття права  власності на земельні ділянки під житловими будинками, для ведення особистого селянського господарства (використання в якості городів) тощо. Спеціалістами юридичного відділу та відділу земельних відносин і комунальної власності були надані відповідні рекомендації і роз’яснення.

Також фахівцями відділу соціального захисту населення сільської ради спільно з працівниками Центру надання соціальних послуг та Служби у справах дітей сільської ради були здійсненні обстеження житлових умови ряду сімей в селах Дмитрівка та Любопіль, які опинилися в складних життєвих обставинах.