У Визирці відзначили Водохреща (фото)

Дата: 19.01.2022 13:35

Фото без описуЩороку 19 січня православні християни відзначають Водохреща. Це свято, яке, за церковною традицією, вважається «чистим і священним». Саме у цей день Ісус Христос увійшов в річку Йордан і охрестився. За традицією у всіх церквах освячують у цей день воду. Вважається, що ця вода є цілющою. Одним з обрядів свята є купання в ополонці. Цю традицію, починаючи з цього року, буде започатковано й у Визирській громаді. Так, 19 січня, настоятель Храму Олександра Невського у Визирці отець Борис провів службу у храмі, а потім - освятив ставок.

Фото без описуФото без опису Після цього всі бажаючі мали змогу зануритися у водойму. І таких виявилося чимало.

Фото без описуФото без описуПісля купання настрій у людей був піднесений. Кажуть, що відчуття під час занурення просто неймовірні. А ще люди вірять, що після цього вони і здоров'я поправлять і духом відродяться. Для того, би швидше зігрітися після занурення, співробітники КП "Визирське джерело" встановили намети, а "Команда Розвитку" надала гарячі напої та смаколики до них. І, звичайно, за підтримки отця Бориса всі бажаючі мали змогу поласувати смачною юшкою!

Фото без описуФото без описуЗазначимо, що під час купань біля ставка чергували МПК "Визирка" та медична служба.