Дата: 25.01.2022 11:21

Шановні мешканці села Визирка!

Повідомляємо, що 10 лютого 2022 р. о 10:00 год. відбудеться проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту «Детальний план території для будівництва інженерних споруд, обслуговуючих приміщень та благоустрою території на земельній ділянці водного фонду (ставок), орієнтовною площею 22,00 га, на території с. Визирка Визирської сільської ради Одеського району Одеської області» відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Проект розробляється на підставі рішення Визирської сільської ради від 25 березня 2021 р. № 257/VI-VIII.

Замовник розробки проекту – Визирська сільська рада Одеського району Одеської області.

Виконавець – Консорціум «Об'єднані Геодезичні Компанії»

Місце проведення громадських слухань – Одеська обл., Одеський р-н, с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, буд. 57

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі з 22.01.2022 р. по 22.02.2022 р. (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні»).

Запрошуємо всіх небайдужих громадян взяти участь у розгляді зазначеного проекту.