Служба у справах дітей Визирської сільської ради шукає патронатних вихователів

Дата: 27.01.2022 16:45

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками або законними представниками, надання їй та її сім`ї послуг, спрямованих на повернення у родину відповідно до інтересів дитини.

Тож дитина потрапляє не до інтернатного закладу, а в родину, де її легше реабілітувати. Поки вона виховується в нормальних умовах, соціальні працівники працюють з її рідною сім`єю, спільно шукають можливі шляхи виходу з проблемної ситуації, після подолання якої дитина повертається у родину.

Робота патронатного вихователя є основною офіційною роботою.

Професія патронатного вихователя – для вас, якщо ви ...

• є громадянином України
  • маєте позитивний досвід виховання дітей (власних, або влаштованих дітей/ практична педагогічна робота)
  • готові прийти на допомогу «чужій» дитині та підтримати її сім’ю, яка перебуває в складних життєвих обставинах,
  • маєте задовільний стан здоров’я, який дозволяє дбати про тимчасово влаштованих дітей
  • не були засудженими, або позбавленими батьківських прав
  • маєте житло (власне, або в користуванні), де можна тимчасово розмістити патронатну дитину
  • разом з добровільним помічником – повнолітнім членом своєї сім’ї готові пройти навчання за тренінговою програмою
  • підтримуєте сімейні цінності та готові працювати в команді професіоналів за ради змін, щоб жодна дитина не зазнала страждань та виховувалася в безпечній, люблячій сім’ї.

У зв’язку з такою високою відповідальністю, патронатний вихователь не може вести іншої трудової діяльності, на відміну від добровільного помічника, який не отримує заробітної плати та може за сумісництвом вести трудову/економічну діяльність.

Оплата послуги патронату складається з соціальної допомоги на утримання влаштованої під патронат дитини обсягом у два прожиткові мінімуми для дитини відповідного віку на місяць та грошового забезпечення за надану патронатним вихователем послугу, а саме п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.