До уваги керівників сільськогосподарських підприємств, голів фермерських господарств та одноосібників

Дата: 02.02.2022 16:13

З метою створення сприятливих умов для сільськогосподарських товаровиробників, спрямованих на розв´язання завдань, пов´язаних із виробництвом продукції рослинного походження; розробки пропозиції щодо оптимізації зонального та територіального розміщення виробництва продукції рослинництва, забезпечення дотримання наукового обґрунтованих сівозмін, охорони та підвищення родючості грунтів, Визирська сільська рада доводить до Вашого відома про необхідність:

- надання щотижневого моніторингу обсягів закупівель мінеральних добрив для проведення весняно-літніх польових робіт, площі підживлення озимих та посівів ярих культур.

Зазначену інформацію просимо надсилати на електронну пошту viddilzemres_vizirkarada@ukr.net, для подальшого зведення та надання інформації до Управління з питань соціально-економічного розвитку територій Одеської районної державної адміністрації Одеської області шляхом заповнення гугл-форми.