УВАГА з 14.02.2022 року на базі ДНЗ «Одеський центр ЦПТО ДСЗ» розпочинається професійне навчання

Дата: 10.02.2022 11:32

З 14.02.2022 року на базі ДНЗ «Одеський центр ЦПТО ДСЗ» розпочинається професійне навчання за наступними професіями:

№з/п

Назва професії

Термін навчання

«Слюсар-ремонтник», 2 розряд

«Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків», 2 розряд

«Столяр», 2-3 розряд

«Покоївка», 1 розряд

2,5 міс.

Крім того, з 14.02.2022 зареєстровані безробітні (за направленням служби зайнятості - за рахунок коштів Фонду) та всі бажаючі (на контрактній основі - за рахунок коштів фіз./юр.осіб) можуть пройти підвищення кваліфікації, або отримати нові часткові кваліфікації на короткострокових курсах за напрямками:

«Школа проектних менеджерів»;

«Мале підприємництво на селі. Вирощування рослин у відкритому ґрунті».

Короткостроковий курс «Школа проектних менеджерів» передбачає вивчення Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», розробленої відповідно до Закону України від 08.06.2017 №2095-VIII «Про Фонд енергоефективності» (програма Фонду діє до 31.12.2023). В рамках зазначеної Програми Фонду, утворені ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) мають можливість отримання грантових коштів для проведення енергомодернізації багатоквартирних будинків, включаючи послуги проектних менеджерів, які компенсуються Державною установою «Фонд енергоефективності» у розмірі 70%.

Під час навчання слухачі курсу «Школа проектних менеджерів» вивчають ключові етапи та процедури реалізації Програми, а також набувають знання щодо розробки проектної документації, здійснення заходів з енергоефективності та отримання часткового відшкодування їх вартості.

Термін навчання – 1 тиждень (дистанційно).

Вимоги до осіб, що навчатимуться – вища інженерно-технічна, або будівельна освіта.

Курс «Мале підприємництво на селі. Вирощування рослин у відкритому ґрунті» призначений для підвищення кваліфікації працівників у галузі сільського господарства, малого фермерства, а також спрямований на набуття слухачами курсу знань та навичок, що допоможуть у створенні малого бізнесу на селі, передмісті та містах.

Термін навчання – 1 тиждень (дистанційно).

Вимоги до осіб – базова загальна середня або повна загальна середня освіта.

Додаткова інформація за тел.(04855)9-83-75