Шановні мешканці громади!

Дата: 09.03.2022 15:30

Триває чотирнадцятий день нашої боротьби, яка наближає Перемогу України. Чотиринадцятий день наші військові дають гідну відсіч ворогу, захищаючи нас. А ми, в свою чергу, підтримуємо їх.  Підтримуємо  хто як і чим може – хто перераховує кошти, хто надає одяг та продукти харчування, хто допомагає своєю працею.

Висловлюємо щирі слова подяки мешканцям нашої громади які допомагають обладнувати блок-пости, надають  продовольчу, фінансову  та речову допомогу.

Окремі слова  вдячності  керівникам підприємств усіх типів та форм власності,  приватним підприємцям, фермерам-одноосібникам, які постійно та оперативно допомагають у вирішенні нагальних питань військового часу.

Вирімо, що дуже скоро ми будемо святкувати нашу з вами спільну Перемогу над ворогом, вітати наших військовослужбовців та  зможемо ще раз подякувати кожному мешканцю нашої громади, який своїми діями та вчинками наближав до нас з вами цей день.