Учні Мистецької школи зайняли призові місця у міжнародному конкурсі Україна – Іспанія «VALENCIA ART FEST 2022»

Дата: 18.03.2022 12:23

Нині важкі випробування переживає наша держава, але з надією та вірою ми йдемо до Перемоги!

В цьому нас підтримують наші діти.

Учні мистецької школи Визирської сільської ради Одеського району Одеської області дистанційно взяли участь у міжнародному конкурсі Україна – Іспанія «VALENCIA ART FEST 2022», який відбувся з 22.02.2022 по 28.02.2022 року та зайняли призові місця:

• Семко Вадим, учень 6-го класу Мистецької школи (труба) – Лауреат 1 премії інструментального жанру;
  • Семко Олександр, учень 6-го класу Мистецької школи (баритон) – Лауреат 2 премії інструментального жанру.

Викладач - Скочипець Степан.

Концертмейстер – Примаченко Євгенія.