Станом на 09:00 21.03.2022 року

Дата: 21.03.2022 09:17

Станом на 09:00 21.03.2022 року в цілому ситуація на території Визирської громади спокійна та контрольована.

Апарат та структурні підрозділи сільської ради працюють в штатному режимі в умовах воєнного положення.

В закладах освіти та культури продовжується освітній процес з використанням дистанційних технологій. Ведеться облік дітей, які виїхали за межі області, країни чи залишилися вдома.

Центр первинної медико-санітарної допомоги здійснює прийом хворих згідно з графіками роботи лікарів.

Центр надання соціальних послуг надає соціальні послуги мешканцям громади, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Відділ соціального захисту населення, ЦНАП приймає заяви від громадян, які хочуть отримати державні  соціальні допомоги соціального характеру. Жителям громади продовжують надавати матеріальну допомогу.

Працівники КП «Визирське Джерело»забезпечують порядок в громаді з початком весняних робіт.

За безпеку в громаді відповідальне ГФ "Визирська дружина".

Щодня о 9 годині ранку в громаді проводиться хвилина мовчання для вшанування пам‘яті всіх загиблих через вторгнення росії.

Останні тижні наша робота особливо злагоджена. Ми щодня демонструємо неймовірну єдність. Пишаємося, що ми – українці - приклад сміливості та милосердя для всього світу.

Віримо в перемогу і будемо боротись до кінця!