Надання адміністративних послуг на час дії воєнного стану

Дата: 21.03.2022 10:51

28 лютого 2022 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова №165, яка призупиняє строк надання адміністративних послуг. Згідно постанови надання послуг має бути відновлене протягом місяця після припинення чи скасування воєнного стану.

Але на сьогоднішній день продовжують надаватися послуги, повязані з реєстрацією актів цивільного стану – факт смерті, всі соціальні послуги, видача довідок.

Державні реєстри відключені, щоб запобігти витоку даних, тому більшість адміністративних послуг надати поки що неможливо, в тому числі  послуги з Декларування місця проживання/реєстрації місця проживання.

У звязку з тим, що деякі системи працюють з перебоями, прохання до відвідувачів попередньо телефонувати за номерами телефонів :

0663989088 – ЦНАП с. Визирка

0972193200 – територіальний підрозділ ЦНАП в с. Першотравневе

Окремо повідомляємо, що на період дії воєнного положення прийом громадян представником пенсійного фонду проводитися не буде.