Термінове оголошення

Дата: 22.03.2022 10:27

Шановні одесити та мешканці Одеської області!

Звертаємо Вашу увагу на те, що зараз в декотрих телеграм-каналах, що розповсюджують ворожу інформаційну пропаганду та особливо в російських засобах масової інформації розповсюджується фейкова виписка з Розпорядження №101 від 16.03.22 Начальника Одеської ОВА Максима Марченка про організацію оборони.

Одеська обласна військова адміністрація офіційно заявляє, що жодного подібного Розпорядження Начальник Одеської ОВА не видавав і не підписував!

Усі офіційні Розпорядження ми публікуємо на нашому офіційному сайті та оперативно повідомляємо про них на офіційній сторінці у фейсбуці.

Ця інформація створена і розповсюджується російським ворогом силами своїх підрозділів інформаційно-психологічних операцій (ІПСО). Подібні спроби створення фейкових новин мають на меті сіяти паніку та зламати спротив українців російським агресорам і окупатнам.

Прохання користуватись лише перевіреними джерелами інформації та не вірити фейковими новинами ворожих російських ЗМІ.