Соціальна програма "Прихисток"

Дата: 27.03.2022 15:56

Здійснення прямої військової агресії росії проти України призвело до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань та загибелі українських громадян, що спричинило ситуацію гуманітарної катастрофи в країні.
Більшість громадян України, які опинилися на лінії зіткнення та окупації загарбників, опинилися в скрутному становищі та вимушені покидати місця свого постійного проживання.
Станом на сьогодні в нашій країні нараховується понад 10 мільйонів громадян, які стали вимушеними переселенцями.
У зв’язку із зазначеним, а також з метою об’єднання спільних зусиль у забезпеченні громадян України безпечним прихистком, розпочато проведення комунікаційної компанії соціального проекту «Прихисток», який здійснюється під патронатом Президента України Володимира Зеленського.