Станом на 09:00 28.03.2022 року

Дата: 28.03.2022 09:11

Станом на 09:00 28.03.2022 року обстановка в Визирській громаді контрольована.  Населення забезпечене продуктами харчування та безперебійною робочою комунікаційних систем.

Сільська рада продовжує працювати в штатному режимі. Всі працівники структурних підрозділів, виконавчих органів, комунальних установ, закладів та підприємств сумлінно виконують свої посадові обов‘язки та підпримують волонтерський рух в громаді. Разом з небайдужими жителями збирають продукти, одяг, медикаменти солдатам, в'яжуть сітки, готують обіди, зварюють протитанкові споруди, готують коктейлі Молотова, заготовлюють пісок та дрова, долучаються до збору коштів обласного фонду «Оборона Одещини» та фонду армії «Повернись живим».

Не зважаючи на складності та обмеження, в громаді розпочалася посівна кампанія.

В село Визирка прибули біженці з Миколаївської області, серед них багато дітей. Всім їм надано тимчасовий прихисток та все необхідне для життя.

Щодня о 09:00 наші серця б‘ються в унісон в глибокій скорботі за всіма загиблими українцями… військовими та цивільними… дорослими та дітьми… За всіма, хто міг би жити, якби росія не почала б цю війну.

Але так само щодня ми дякуємо нашим Захисникам за кожен ранок!

Дякуємо і віримо, що весна, яка прийшла в Україну обов’язково стане переможною!