«Довідник безбар’єрності» оновлено розділом – «У воєнний час»

Дата: 30.03.2022 09:34

Наш «Довідник безбар’єрності» створювався в мирні часи, щоб прибрати фізичні, психологічні й навіть мовні перепони з нашого життя. Такою перепоною, перешкодою, бар’єром тепер стала війна.

Тепер ми точно розуміємо, що таке життя «до» та «після». У нас немає понеділків, вівторків, вихідних чи свят. У нас є дні війни. І майже кожен у ці дні зіткнувся з багатьма ситуаціями вперше.

Паралельно з цим – мільйони питань у голові. Що робити? Як захиститися? Як захистити дітей? Чим я можу бути корисний? Як ніколи є потреба в чітких інструкціях та порадах фахівців.
Тож «Довідник» вступає в інформаційний бій. Його новий розділ – «У воєнний час».

Тут поради та інструкції для тих, кому найважче: сімей з дітьми, людей старшого віку та їхніх близьких, людей з інвалідністю. Ось питання, на які ви знайдете відповіді.

Довідник можна знайти за адресою: https://bf.in.ua, розділ «У воєнний час» – у правому верхньому кутку. Розділ оновлюватиметься відповідно до викликів, які щодня ставить перед нами війна.

Бо інформація – це також наша зброя на шляху до перемоги.